آیین تجلیل از خانواده شهید صفرعلی صفری در اهواز برگزار می‌شود

آیین تجلیل از خانواده معظم شهید صفرعلی صفری از شهدای دوران دفاع مقدس استان خوزستان با حضور جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در اهواز برگزار می‌شود.

آیین تجلیل از خانواده شهید صفرعلی صفری در اهواز برگزار می‌شود

به گزارش شرکت عمرانی کارکنان از اهواز، آیین تجلیل از خانواده معظم شهید صفرعلی صفری از شهدای دوران دفاع مقدس استان خوزستان با حضور اقشار مختلف مردم و جمعی از خانواده‌های معظم شهدا در اهواز دیار سردار سرلشکر شهید علی هاشمی برگزار می‌شود.

این برنامه روز سه‌شنبه نوزدهم دی‌ماه سال 1402 از ساعت 19:30 آغاز می‌شود که جمعی از ایثارگران، جانبازان، رزمندگان و یادگاران هشت سال دفاع مقدس و بسیجیان سلحشور نیز در این برنامه حضور می‌یابند.

آیین تجلیل از خانواده شهید صفرعلی صفری از شهدای دوران دفاع مقدس استان خوزستان در اهواز، کوی ابوذر(حصیرآباد)، خیابان سوم، چهارراه ششم برگزار می‌شود که همگان یاد و خاطره این شهید گلگون کفن را گرامی می‌دارند.

در آیین تجلیل از خانواده معزز شهید صفرعلی صفری، حجت‌الاسلام سیدعباس جعفرنژاد از خطبای استان خوزستان در جمع اهالی دیار شهید بیژن ماسوریان، شهید خالد ماموسیان و شهید بهزاد جلیلی سخنرانی می‌کند.

در این آیین معنوی زیارت عاشورا توسط حاضران زمزمه می‌شود و حسن صفری از مداحان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) استان خوزستان نیز به مرثیه‌سرایی می‌پردازد.

آیین تجلیل از خانواده معزز شهید صفرعلی صفری از سوی هیئت رهروان شهدای استان خوزستان که مسئولیت آن بر عهده سیدعباس موسوی برادر شهید سیدطاهر موسوی است انجام می‌شود.

 

بسیجی شهید صفرعلی صفری در تاریخ چهارم آذر سال 1347 دیده به‌ جهان گشود و در دوران هشت سال دفاع مقدس همراه با خیل عظیمی از رزمندگان اسلام از سوی بسیج مستضعفین به جبهه‌های حق علیه باطل اعزام شد.

پس از حضور در جبهه‌های نبرد، شهید صفرعلی صفری در تاریخ چهارم دی‌ماه سال 1365 در منطقه اروند شهد شیرین شهادت را نوشید و نامش در دفتر 24 هزار شهید گلگون کفن استان خوزستان به ثبت رسید.

شهید صفرعلی صفری در سن 18 سالگی در عملیات کربلای 4 مدال شهادت را به گردن آویخت و پیکر پاکش با حضور اقشار مختلف مردم، جمعی از خانواده‌های معظم شهدا و مسؤولان محلی تشییع شد و در قطعه 2 گلزار شهدای اهواز، ردیف 13 مزار 20 آرام گرفت.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید