ایجاد و پایدارسازی بیش از ۱8۰۰ شغل با پرداخت تسهیلات بنیاد علوی در چهارمحال و بختیاری

راهبر پیشرفت منطقه‌ای بنیاد علوی گفت:طی سال گذشته بیش از یک هزار و 871 شغل با پرداخت تسهیلات بنیاد علوی در چهارمحال و بختیاری ایجاد و پایدارسازی شده است.

ایجاد و پایدارسازی بیش از ۱8۰۰ شغل با پرداخت تسهیلات بنیاد علوی در چهارمحال و بختیاری

محمد رضایی امروز  در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد با اشاره به خدمات بنیاد علوی در جهت محرومیت‌زدایی و کمک به اقشار ضعیف جامعه، گفت: طی سال‌های اخیر با همکاری سایر نهادها، خدمات مختلفی به مردم استان چهارمحال و بختیاری ارائه شده است.

راهبر پیشرفت منطقه‌ای بنیاد علوی با بیان اینکه طی سال گذشته بیش از ۵۶۰ فقره وام اشتغال‌زایی تبصره ۱۶ با اعتباری بالغ بر۶۰ میلیارد تومان به متقاضیان نیازمند، کارآفرینان و افراد جویای کار این استان اعطا شده است، افزود: در نتیجه اعطای این تسهیلات بیش از یک هزار و ۸۷۱ شغل در این استان ایجاد و پایدارسازی شد.

وی از اهدای ۷۵۰ سری جهیزیه به زوج های جوان نیازمند چهارمحال و بختیاری خبر داد و اظهار کرد: این زوج‌ها بر اساس تحقیقات محلی شناسایی و معرفی شدند و لوازم خانگی ایرانی با رعایت کرامت به آن‌ها اهدا شد.

رضایی با بیان اینکه طی سال‌های گذشته ۷۰ هزار و ۶۲۰ بسته معیشتی بین محرومین مناطق دور دست این استان توزیع شده است، تصریح کرد: در راستای محرومیت‌زدایی از مناطق محروم پنج مرکز درمانی نیز به وسایل پزشکی جدید تجهیز شده است.

وی با تاکید بر اینکه این اقدامات با روحیه جهادی و حضور مستمر در مناطق محروم محقق شده است، ادامه داد: احداث و تجهیز ۳۹۹ کلاس درس و ۶ مسجد در مناطق سخت‌گذر چهارمحال و بختیاری از جمله اقدامات جهادی بنیاد علوی در این استان است.

راهبرپیشرفت منطقه‌ای بنیاد علوی با اشاره به شناسایی افراد نیازمند فاقد مسکن ایمن در مناطق محروم چهارمحال و بختیاری، خاطرنشان کرد: یک هزار و ۲۶۰ مسکن طی سال‌های گذشته به همت بنیاد علوی در این استان برنامه‌ریزی و احداث شده است.

پایان پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید