خبر خوب| ماجرای یک تولد خاص در زندان!

قرار امروزمان ساعت 10 و نیم است و دنیا در ایران روز قدس دیگری را در حمایت مسلمانان مظلوم غزه به تماشا می‌نشیند. امروز هم‌قدم آزادی‌خواهان جهان می‌رویم تا حتی از کیلومترها دورتر مقابل صهیونیست‌های غاصب بایستیم و جنایت‌هایشان را سرکوب کنیم.

خبر خوب| ماجرای یک تولد خاص در زندان!

گروه خبر خوب: قرار امروزمان ساعت 10 و نیم است و دنیا در ایران روز قدس دیگری را در حمایت مسلمانان مظلوم غزه به تماشا می‌نشیند. امروز هم‌قدم آزادی‌خواهان جهان می‌رویم تا حتی از کیلومتر ها دورتر مقابل صهیونیست‌های غاصب بایستیم و جنایت‌هایشان را سرکوب کنیم. وعده‌گاه دیدار دانشگاه تهران است و به شکرانه‌های پیروزی مقاومت فلسطین به خیابان‌ها می‌آییم تا قدم‌هایمان قوت قلب مادران مظلومی باشد که کودکان‌شان را رژیم صهیونیستی به شهادت رسانده. نماز جمعه را هم شانه به شانه هم در دانشگاه می‌خوانیم و حلاوت روزی را یادآور می‌شویم که به گفته مقام معظم رهبری در قدس نماز جماعت خواهیم خواند. روزی که دور نیست!  داروی کنترل سرطان رسید! خبر کوتاه است و شیرین و البته امیدبخش!« داروی پیشگیری و کنترل بیماری سرطان اختراع شد.» اما شیرینی‌اش وقتی دوچندان می‌شود که بشنوید یکی از جوانان مخترع کشورمان به ترکیب  این دارو رسیده. «سیدحامد مرتضوی» که کپسول درمان سرطانش قابلیت آن را دارد که بصورت هدفمند به اولین نقطه ای که تومور سرطانی در حال رشد است و منشا سرطان تاثیر بگذارد و در کنترل بیماری سرطان بسیار موثر باشد. خبرخوب‌مان به همین‌جمله ختم نمی‌شود و باید خدمت‌تان عرض کنیم که  اخترع این جوان نخبه کشورمان آوازه‌اش به دیگر کشورهای جهان هم رسیده است و در مسابقات بین‌المللی فدراسیون مخترعان جهان(IFIA) مدال طلای شاخه فناوری پزشکی و داروسازی را از آن ایران کرده. در این دوره از مسابقات ۱۵۰۰ مخترع بین المللی، از کشورهای مختلف جهان از جمله کانادا، آمریکا، روسیه، قطر، بحرین، انگلستان، چین، امارات و لهستان با نماینده کشورمان به رقابت پرداختند و درنهایت ایران و جوان نخبه‌اش  بر سکوی اول جهان ایستاد. به امید روزی که با حمایت مسئولین این  دارو به  مرحله تولید برسد و بیماران مبتلا به سرطان کشورمان سلامتی‌شان را هرچه زودتر به دست بیاورند. 

این مخترع جوان به  فرمول داروی کنترل سرطان رسید خادمان گمنام امام رضا«ع» و صحنه‌ای دیدنی از یک روز بارانی! باران ناگهان دلش می‌خواهد به پابوس آقا بیاد و تمام صحن و سرایش را بوسه بزند. دلش می‌خواهد زائران امام رئوف را غرق رحمت کند و خاک قدم‌هایشان را جارو بزند. حرف از یک روز بارانی در حرم امام رضا علیه السلام است. دیروز وقتی بارش باران در مشهدالرضا شدت گرفت. خادمان به سرعت برای جمع کردن فرش‌های صحن‌ها اقدام کردند اما این سکوی خبرخوب‌مان  روایت صحنه‌ای دیدنی است از همدلی زائرانی که قلب‌هایشان ردای سبز رنگ خادمی  به تن دارد و خادمان گمنام آقایشان هستند. زائرانی که با کمک به خادمان در جمع کردن فرش های داخل صحن های حرم امام رئوف، صحنه زیبایی را خلق کردند. اصلا خودتان چند دقیقه‌ای مهمان حرم شوید و این ویدیو را ببینید و لذت ببرید. 

دیدگاهتان را بنویسید