خبر خوب| پیش به سوی هواپیمای وطنی/ زن ایرانی همچنان بر سکوی قهرمانی

«ما به آینده آموزش و پرورش امیدوار هستیم». این جمله را چه کسی می‌گوید؟ کسی که از اشکالات و کاستی‌های این مجموعه بی‌خبر است؟ خیر. این جمله دیروز از زبان کسی مطرح شده که شاید بیش از هرکس به سختی‌های راه و نقایص و کمبودها آگاه است. اصلاً آدم وقتی به نقصان‌های کاری آگاه است، عزمش بیش‌تر جزم می‌شود که بزند به دل میدان و طرحی نو دراندازد. وقتی آدمیزاد امیدوار باشد، برای تحقق رویای شیرینش، از جان مایه می‌گذارد.

خبر خوب| پیش به سوی هواپیمای وطنی/ زن ایرانی همچنان بر سکوی قهرمانی

گروه خبر خوب: «ما به آینده آموزش و پرورش امیدوار هستیم». این جمله را چه کسی می‌گوید؟ کسی که از اشکالات و کاستی‌های این مجموعه بی‌خبر است؟ نه، این جمله دیروز از زبان رهبر معظم انقلاب مطرح شده است؛ کسی که شاید بیش از هرکس به سختی‌های راه و نقایص و کمبودها آگاه است. اصلا آدم وقتی به نقصان‌های کاری آگاه است، عزمش بیشتر جزم می‌شود که بزند به دل میدان و طرحی نو دراندازد و گام‌های بلند بردارد. مثل شما که مرد کارهای سخت هستید! مرد عبور از گردنه‌های دشوار! وقتی آدمیزاد امیدوار باشد، با هر سختی می‌سازد و برای تحقق رویای شیرینش، از جان مایه می‌گذارد. پیش به سوی فردای رویایی وطن! پیش به سوی تحقق آرمان‌های بلند ایران و ایرانی!  

*«و او چه خوش درخشید» شاید در خاطر مبارک تان باشد که از جملات قصار ما در صفحه خبر خوب، «بی‌تفاوت نباشیم» است. این هفته، چشم‌های مردم ایران، خیره به بزرگ مردی شد که مصداق بارز و اتم اهمیت دادن به اتفاقات پیرامونش بود. نگاه‌ها را متوجه خودش کرد و چشم‌ها را بارانی بدرقه‌اش.  خبر شهادت «حمیدرضا الداغی» دردناک بود و ما را بهت‌زده کرد. از این منظر، جای چنین خبری در این صفحه نیست. اما فدا شدن این فرزند وطن، این پیام سرخ را فریاد کرد که «ایرانی غیور است و شرافت ایرانی با هجمه های فرهنگی مخدوش نمی‌شود». شهید عزیز ما! هم‌وطن عزتمند و شریف! در برابر روح بلندت سر تعظیم فرود می‌آوریم. رفتار تو، روحی تازه در ما دمید و مسولیتی را که در قبال یکدیگر داریم، به ما یادآوری کرد. روحت شاد که مردانه زیستی.  

دیدگاهتان را بنویسید