درگیری راننده تاکسی و مسافر منجر به قتل شد

فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ گفت: دختر ۲۰ ساله ای که به دلیل مشجاره با راننده تاکسی او را در شهر هشتگرد به قتل رسانده و متواری شده بود، دستگیر شد.

درگیری راننده تاکسی و مسافر منجر به قتل شد

به گزارش شرکت عمرانی کارکنان از کرج، علی سلیمانی، فرمانده انتظامی شهرستان ساوجبلاغ، در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر وقوع یک فقره قتل در ایستگاه تاکسی «شهرک ینگی امام» شهر هشتگرد ساوجبلاغ، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

سلیمانی افزود: بلافاصله با تشکیل اکیپی از ماموران پلیس آگاهی و کلانتری مرکزی این شهرستان، عوامل انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: با حضور ماموران در محل جرم و انجام تحقیقات لازم مشخص شد احدی از رانندگان تاکسی با یک نفر مسافر مونث بر سر سوار شدن بر دیگر خودروی تاکسی به مشاجره پرداخته که در پی این مشاجره و اختلاف، مسافر مونث با برداشتن سوئیچ خودرو و حمله ور شدن به راننده تاکسی، وی را از ناحیه سر مورد جراحت قرار داده و با بیهوش شدن و افتادن وی بر روی زمین، ضارب اقدام به فرار و ترک محل کرده است.

این مقام مسؤول انتظامی اضافه کرد: راننده تاکسی سریعا با کمک مرذم حاضر در محل، به مراکز درمانی منتقل که به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.

وی بیان کرد: ماموران با هماهنگی مقام قضائی و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، متهم مورد نظر را در کمتر از یک ساعت در شهر هشتگرد شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی ساوجبلاغ با اشاره به اینکه متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد، اظهار داشت: بسیاری از حوادث و جنایت هایی که رخ می‌دهد، با اندکی صبر و گذشت قابل پیشگیری هستند.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید