سارق مسلح طلا و جواهرات گرفتار قانون شد

فرمانده انتظامی شهرستان کرج از دستگیری یک سارق مسلح که با شیوه زورگیری اقدام به سرقت طلا و جواهرات شهروندان می‌کرد خبر داد و گفت: متهم در تحقیقات تکمیلی به ۸ فقره سرقت با این شیوه اعتراف کرده است.

سارق مسلح طلا و جواهرات گرفتار قانون شد

به گزارش شرکت عمرانی کارکنان از کرج،‌ پیمان گودرزی، فرمانده انتظامی شهرستان کرج، در جمع اصحاب رسانه، گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت طلا و جواهرات با شیوه زورگیری و تهدید سلاح گرم، رسیدگی به پرونده در دستور کار ماموران انتظامی کلانتری ۲۲ مهرشهر قرار گرفت.

وی افزود: بررسی‌های اولیه حکایت از این داشت که متهم با شناسایی سوژه‌های خود آنها را در مناطق خلوت به دام انداخته و با تهدید سلاح گرم اقدام به سرقت طلا و جواهرات مالباختگان می‌کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان کرج تصریح کرد: در ادامه با انجام اقدامات فنی و پلیسی مخفیگاه متهم در شهر کرج شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام انتظامی با اشاره به کشف یک قبضه سلاح گرم از مخفیگاه متهم گفت: در تحقیقات تکمیلی، این سارق به ۸ فقره سرقت با شیوه زورگیری و تهدید سلاح گرم اعتراف کرده است.

گودرزی در پایان از معرفی متهم به مرجع قضائی خبر داد و گفت: پلیس با جرائمی که باعث ایجاد رعب و وحشت و ناامنی در بین شهروندان شود با شدت برخورد کرده و هیچ اغماضی در این زمینه نخواهد شد.

پایان پیام/

دیدگاهتان را بنویسید