شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم وارد مشهد شدند

ساعاتی پیش پیکر 8 شهید تازه تفحص شده در سوریه جهت طواف در حرم مطهر امام هشتم(ع) عازم مشهد مقدس شد و مراسم استقبال از این شهدا، در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد برگزار شد.

شهدای تازه تفحص شده مدافع حرم وارد مشهد شدند

به گزارش خبرنگار حوزه حماسه و مقاومت شرکت عمرانی کارکنان، روز گذشته خبر تفحص و شناسایی ۸ تن از شهدای مدافع حرم در سوریه منتشر شد. این شهدا عبارتند از شهید علی آقاعبداللهی، شهید مهدی ذاکر حسینی، شهید الیاس چگینی، شهید محمدرضا یعقوبی، شهید غلامعلی تولی، شهید سیدمصطفی صادقی، شهید حسن اکبری و شهید رضا عباسی.  پیکر آن‌ها ساعاتی پیش نیز پیکر این شهدا جهت طواف در حرم مطهر امام هشتم علیه السلام عازم مشهد مقدس شده‌اند. مراسم استقبال از این شهدا، پنجشنبه ساعت ۹ صبح، در فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد واقع در میدان ۱۵ خرداد مشهد برگزار شد. همچنین مراسم تشییع این شهدا ساعت ۱۵ از مهدیه مشهد مقدس به سمت حرم مطهر امام رضا علیه السلام انجام می‌شود.

مراسم وداع با پیکرهای این شهدا نیز پس از بازگشتشان از مشهد، شنبه ۱۱ آذرماه ساعت ۱۵:۳۰ در معراج شهدای تهران برگزار خواهد شد و  بعد از چند روز به زادگاهشان در استان‌های مختلف کشور منتقل می‌شوند تا خاکسپاری آن‌ها انجام شود. این شهیدان در منطقه خانطومان سوریه به شهادت رسیده و پیکرهای آنان در تفحص اخیر شناسایی و پس از ۷ سال به کشور بازگشته است.  پایان پیام/ 

دیدگاهتان را بنویسید