عهدی با امام‌زمان(عج)/ آن شب تنها رفته بود؛ ما لیاقت نداشتیم!

همیشه احساس می‌کردم راضیه با بقیه هم سن و سال‌هایش تفاوت‌هایی دارد، بعد از شهادت که دست‌نوشته‌هایش را پیدا کردم به یقین رسیدم که شهادت برایش مقدر و شهدا واسطه شهادتش شده بودند.

عهدی با امام‌زمان(عج)/ آن شب تنها رفته بود؛ ما لیاقت نداشتیم!

به گزارش شرکت عمرانی کارکنان از شیراز، خبر به قدری دلخراش بود که تا عمق جان را می‌سوزاند، آخر ترور چه ربطی به کودک و نوجوان دارد، باورش هم غیرقابل تصور است. 

این روزها رسانه‌های آنور آبی حکم اعدام جمشید شارمهد که به تازگی اعلام شده است را دستمایه فعالیت‌های نابخردانه خود قرار داده‌اند. 

حمایت از مهره سوخته‌ای که تاریخ مصرفش خیلی وقت است گذشته و حالا با چوبه دار فاصله چندانی ندارد. 

فروردین ۸۷ بود که یکی از پلیدترین نقشه‌های شوم دشمن با بازی مهره فریب‌خورده ایرانی‌تبارش به نتیجه ختم شد و ۱۴ گل را پرپر کرد. 

انفجار بمب در حسینیه سیدالشهداء هیئت رهپویان وصال شیراز یکی از مقاصد و اهداف گروه تندر به سرکردگی جمشید شارمهد بود که با هدف اسلام ستیزی و دشمنی با ایران و اسلام طراحی شد و به سرانجام رسید، غافل از اینکه این نقسه‌های پلید بیش از این دوام نخواهند آورد و روزی تقاص خون به ناحق ریخته شهدای این حادثه باید پس داده شود.  راضیه کشاورز یکی از ۱۴ شهید این جنایت تروریستی است، ۱۶ سال بیشتر نداشت و در مدرسه نمونه دولتی آل محمد شیراز مقطع دوم دبیرستان را در رشته علوم تجربی می‌گذراند

دیدگاهتان را بنویسید