قول نتانیاهو به خاخام صهیونیستی برای زمینه‌سازی ظهور «دجال»+فیلم

نتانیاهو یک سیاستمدار معمولی نیست. او حتی به یک معنا، رییس دولت افراطی، به آن مفهوم که نفتالی بنت و آویگدور لیبرمن چنین شناخته می شوند، نیست. او آشکارا فردی است که از دوران جوانی توسط محافل فرقه‌ای صهیونیستی مورد شناسایی قرار گرفت و اصطلاحا او را برکشیدند…

قول نتانیاهو به خاخام صهیونیستی برای زمینه‌سازی ظهور «دجال»+فیلم

فارس پلاس؛ روایت روز – بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر کنونی اسرائیل، یک سیاستمدار معمولی نیست. او حتی به یک معنا، یک رییس دولت افراطی، به آن مفهوم که نفتالی بنت و آویگدور لیبرمن چنین شناخته می شوند، نیست. او آشکارا فردی است که از دوران جوانی توسط محافل فرقه‌ای صهیونیستی مورد شناسایی قرار گرفت و اصطلاحا او را برکشیدند و مرحله به مرحله به بالاترین جایگاه در رژیم اشغالگر قدس رساندند، تا پیشبرنده‌ پروژه‌های این محافل، نه تنها برای فلسطین و منطقه، که کل صحنه‌ بین‌الملل باشد.

این روزها، در بسیاری از تحلیل‌ها این مساله را می‌شنویم که نتانیاهو قصد دارد به هر طریق ممکن، حتی با وحشی‌ترین روش‌ها، یک نزاع در سطح بین‌المللی ایجاد کند تا به زعم اربابان در سایه‌اش، جنگ جهانی سوم را کلید بزند. به بیان دیگر، او سیاستمدار سوگلی محافل قدرتمند و ذی‌نفوذ است که به خیال خود قصد دارند مسیر تاریخ را به سمت غایت مورد نظر خودشان منحرف کنند. این ادعایی گزاف نیست و عقبه، سوابق و کارنامه‌ نتانیاهو بر این حقیقت صحه می‌گذارد.

دو ویدئوی زیر، یکی مربوط به سال ۱۹۸۸ و یکی مربوط به ۱۹۹۰ است که نتانیاهو به عنوان نماینده کنست در حال رقم زدن شهرت خود بود. این دو ویدئو از دو دیدار با یک فرد است.

این فرد، به نام «مناخم مندل اشنیرسون» (۱۹۹۴-۱۹۰۲)، معروف به رِبِه (Rebbe)، رهبر جنبش افراطی صهیونیستی موسوم به حسیدیسم نوین و رهبر فرقه‌ یهودی موسوم به «خاباد لوباویچ» بود.

اشنیرسون را یکی از مهم‌ترین و ذینفوذترین (و بنا به روایتی قدرتمندترین) چهره‌ به اصطلاح «معنوی» یهودیت صهیونیستی در قرن بیستم می‌دانند، چنان که صهیونیست‌ها به او لقب «مشیاخ» (مسیح) داده بودند!

شاید جالب باشد که بدانید اشنیرسون نقشی اساسی در انتقال هزاران جوان و نوجوان یهودی از ایران در سال ۱۳۵۷ و آستانه‌ی پیروزی انقلاب به آمریکا و سرزمین‌های اشغالی داشته است.[۱]

اشنیرسون(راست) در جوانی

 

اشنیرسون در اوج قدرت و نفوذ خود

خاباد لوباویچ، یا سلسله‌ی لوباویچرها، دارای افکار به شدت خطرناک و البته شیطانی هستند و شماری از پژوهشگران یهودیت به آن لقب «کنیسه‌ شیطان» داده‌اند.

بر طبق برخی گزارش‌ها، کنیسه‌ خاباد لوباویچ، در واقع رهبر معنوی اعقاب «یهودیان خزری» است که در ماجراهای منتهی به جنگ روسیه و اوکراین، و تلاش برای یهودی‌سازی این کشور و تبدیل آن به «اسراییل بزرگ» نقشی اساسی داشته است.

مرکز فرقه‌ی خاباد لوباویچ در کیف اوکراین

در ویدئوی اول، دیدار اشنیرسون با نتانیاهوی جوان در ۱۹ آوریل ۱۹۸۸ است که سرخاخام یهودی به بی بی می‌گوید که نخستین سخنرانی او در کنست بسیار خوب بود و او باید همین «راه» را ادامه دهد و هراسان نشود، چرا که «خدا» پشتیبان این راه است. برکت و توفیق همراه با این «رسالت» است!  

دیدگاهتان را بنویسید