هورسان در ارومیه مغلوب شهرداری شد

تیم هورسان رامسر در هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر مقابل میزبان خود‌ شهرداری ارومیه ۳ بر صفر شکست خورد.

هورسان در ارومیه مغلوب شهرداری شد

به گزارش شرکت عمرانی کارکنان از ساری، تیم هورسان رامسر در هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران در سالن ۶ هزار نفری غدیر مقابل میزبان خود‌ شهرداری ارومیه سه بر صفر شکست خورد. شاگردان رحمان محمدی راد در تیم هورسان که پس از کسب دو پیروزی خانگی برابر شهرداری گنبد و ایفا سرام اردکان به ارومیه سفر کردند، در سه ست متوالی با نتایج ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۱۷ و ۲۵ بر ۲۳ این دیدار را به شاگردان جهانگیر سید عباسی در تیم شهرداری واگذار کردند. در این رقابت ۷۷ دقیقه ای که با اولین پیروزی نماینده شهر عاشقان والیبال همراه بود، آرمین تشکری و احمد رضایی ۱۵ امتیاز و امیرحسین خانی ۹ امتیاز را برای تیم های ارومیه و هورسان به دست آوردند.

  رامسری ها که با ترکیب کاملا جوان و متحول شده نسبت به سال گذشته در لیگ فصل جاری حاضر می باشند، تاکنون دو برد و دو باخت را در کارنامه دارند و در هفته پنجم مسابقات نیز ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۱ آبان میزبان چادر ملو اردکان خواهند بود. *محمدی راد: جو سالن برای بازیکنان ما سنگین بود سرمربی هورسان رامسر شرایط سالن ۶۰۰۰ نفری‌ غدیر شهر ارومیه را برای بازیکنان جوان این تیم سنگین دانست. رحمان محمدی راد در پایان دیدار تیم های هورسان‌ رامسر و شهرداری ارومیه در هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران اظهار داشت: با توجه به تمرینات خوبی که انجام داده بودیم توقع داشتم بهتر از این بازی کنیم.   وی ادامه داد: به نظرم جو و شرایط سالن ۶۰۰۰ نفری‌ غدیر ارومیه برای بازیکنان جوان هورسان سنگین بود.   سرمربی تیم هورسان در پایان افزود: پس از دو ست شروع کردیم به خوب والیبال بازی کردن اما کافی نبود و این پیروزی را به تیم شهرداری ارومیه تبریک میگم. *طبری: باخت چیزی از ارزش تیم ما را کم‌ نمی کند بازیکن تیم هورسان‌ رامسر گفت: متاسفانه نتوانستیم نکات کادرفنی را در مسابقه با ارومیه اجرا کنیم و در بحث حمله اول دچار مشکل شدیم.

   رافع طبری پس از شکست تیم هورسان رامسر در هفته چهارم لیگ برتر والیبال ایران مقابل شهرداری ارومیه ضمن خسته نباشید به هر دو تیم اظهار داشت: دیدار خیلی خوبی بود و تیم شهرداری ارومیه بازی بهتری را نسبت به ما ارائه داد که این پیروزی را به آن ها تبریک میگم. وی ادامه داد: در بحث حمله اول دچار مشکل شدیم و نتوانستیم نکات کادرفنی را در این بازی اجرا کنیم و متاسفانه نتیجه را به حریف واگذار کردیم.   لیبروی تیم هورسان در پایان افزود: این شکست چیزی از ارزش های تیم ما را کم نمی کند و برای دیدار هفته بعدی برابر چادر ملو اردکان در رامسر آماده خواهیم شد. *جدول و نتایج هفته چهارم لیگ برتر والیبال نتایج کامل دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر والیبال باشگاه های ایران در سال ۱۴۰۲ به قرار زیر است.   ایفا سرام اردکان 3 – نیان الکترونیک خراسان یک (20 بر 25، 25 بر 19، 25 بر 18 و 31 بر 29)   پیکان تهران 3 – مس رفسنجان یک (17 بر 25، 25 بر 21، 25 بر 22 و 25 بر 20)   شهرداری ارومیه 3 – هورسان رامسر صفر (25 بر 18، 25 بر 17 و 25 بر 23)   شهداب یزد 3 – طبیعت اسلامشهر صفر (25 بر 19، 28 بر 26 و 25 بر 19)   گیتی‌ پسند اصفهان 3 – پاس گرگان صفر (25 بر 21، 25 بر 18 و 26 بر 24)   چادر ملو اردکان یک – شهرداری گنبد 3 (25 بر 23، 20 بر 25، 31 بر 33 و 19 بر 25)   سایپا تهران صفر – فولاد سیرجان ایرانیان 3 (16 بر 25، 22 بر 25 و 20 بر 25)   پایان پیام/۸۶۰۵۹/م  

دیدگاهتان را بنویسید