چرا اینترنشنال شبکه صهیونیستی است؟+ فیلم

واکنش شبکه اینترنشنال نسبت به قرآن سوزی و صرف مجوز برای سوزاندن تورات، علاوه بر اثبات مجدد استانداردهای دوگانه در این رسانه، نشان دهنده ارتباط این شبکه تروریستی با رژیم صهیونیستی است.

چرا اینترنشنال شبکه صهیونیستی است؟+ فیلم

فارس پلاس؛ روایت روز – چندی پیش پس از آنکه فردی در سوئد نسبت به سوزاندن قرآن کریم در مقابل یک مسجد اقدام کرد؛ شخص دیگری درخواست مجوز برای سوزاندن توارت در مقابل سفارت رژیم صهیونیستی در سوئد را ارائه داد؛ اما در نهایت تورات را نسوزاند. او گفت که با سوزاندن کتب مقدس مخالف است. از نظر دین اسلام نیز سوزاندن کتب آسمانی حتی با وجود تحریف‌های فراوان، مجاز نیست. اما در این بین، رفتار دوگانه رسانه فارسی زبان خارجی نسبت به سوزاندن قرآن و صرف مجوز برای سوزاندن تورات، قابل توجه است.

فارغ از این که ماجرای قرآن سوزی و تورات سوزی، موضوعی امنیتی و بر اساس نسخه پیچی صهیونیست‌ها است، نحوه تقابل اینترنشنال با دو موضوع قرآن و تورات جای تامل دارد.

شبکه اینترنشنال در واکنش به سوزاندن قرآن، آن را نتیجه «آزادی بیان» دانست و تصریح کرد که «در سوئد آزادی بیان دارید که به یک دین توهین کنید.» این رسانه در حمایت از قرآن سوزی گفت: «شما اجازه دارید که دین اسلام یا هر دین دیگری را مورد نقد یا تمسخر قرار دهید.»  

دیدگاهتان را بنویسید