برنامه تربیتی هیأت میثم مطیعی برای دختران/ هزار دختر تهرانی ثبت‌نام کردند+فیلم

یکی از مسئولان طرح دختران بهشتی هیأت آئین حسینی گفت: این طرح ویژه دختران پایه اول تا ششم ابتدایی است. در هر محله تهران، دختران محجبه توسط خادمان و عناصر مرتبط با هیأت شناسایی و ثبت‌نام شده‌اند.

برنامه تربیتی هیأت میثم مطیعی برای دختران/ هزار دختر تهرانی ثبت‌نام کردند+فیلم

محمد استحقاقی از مسئولان طرح دختران بهشتی هیأت آئین حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه مسجد و هیأت شرکت عمرانی کارکنان با اشاره به برگزاری طرح فرهنگی دختران بهشتی اظهارداشت: این طرح ویژه دختران پایه اول تا ششم ابتدایی است. در هر محله تهران، دختران محجبه توسط خادمان و عناصر مرتبط با هیأت شناسایی و ثبت‌نام شده‌اند. این طرح تحت نظارت واحد خواهران هیأت و موسسه آیین حسینی بناست برای آنان برگزار شود.

دختران در گروه‌های ۱۰-۱۵ نفره گروه بندی می‌شوند وی افزود: در قالب این طرح بناست گروه‌های ۱۰ تا ۱۵ نفره از دختران تشکیل شود و از سوی هیأت مربیان منتخب برای آنان اعزام شود تا در منازل یا مساجد یا حسینیه‌ها بنا به ظرفیت و استعداد هر منطقه و محله، ویژه برنامه‌های فرهنگی، تربیتی و تفریحی برای آنان برگزار شود. استحقاقی با اشاره به اینکه این برنامه‌ها طبق ظرفیت و توان آن مربی به صورت هفته‌ای یک یا دو جلسه برگزار خواهد شد، گفت: این جلسات در قالب بازی و … است و بناست به بچه‌ها قرآن خواندن، احکام و … آموزش داده می‌شود. پایه اصلی برنامه‌ها بازی است و هدف نیز جمع‌شدن این بچه‌ها کنار یکدیگر است.  

دیدگاهتان را بنویسید